Блог

Класичний унагі та його секрети

Класичний унагі та його секрети

24.04.2018

Основу раціону жителів японських островів традиційно складають рис і риба. Такий консерватизм в харчуванні склався через географічне положення Японії. Не бажаючи миритися з одноманітним харчуванням, японські майстри кулінарії стали винаходити смачні і ароматні підливи. Одним з таких шедеврів став соус унагі, полюбився і європейським гурманам. См..

Піца - італійське національне блюдо

Піца - італійське національне блюдо

22.01.2018

Піца (італ. pizza від італ. pizzicare - бути гострим) - італійське національне блюдо у вигляді круглого відкритого коржу, покритого в класичному варіанті томатами і розплавленим сиром. Сир є головним інгредієнтом піци (як правило, моцарелла). Одне з найпопулярніших страв у світі, як в домашній кухні, так і особливо у ресторанах, кафе і фаст-фуді. ..

Що таке «Тобіко»? Користь заморського делікатесу

Що таке «Тобіко»? Користь заморського делікатесу

26.11.2017

Лише нещодавно в нас з'явилася можливість оцінити смак екзотичних і незвичних продуктів, серед яких фігурує і ікра летючої риби під дивовижною назвою Тобіко. Втім, в національній кухні Японії вона вже використовується досить давно. Назва «Тобіко» використовується для позначення ікри близько восьми десятків видів морських риб, що відносяться до сіме..

Шиітаке - корисні властивості та застосування

Шиітаке - корисні властивості та застосування

24.11.2017

Шиітаке - самий культивований гриб у світі. Крім лікувальних цілей, він широко використовується у кулінарії. У східній кухні існує безліч рецептів супів, соусів, приправ і напоїв з шиітаке. В Європі шиітаке відомі як «китайські чорні гриби». Шиітаке зростає в диких лісах Китаю та Японії. Його можна зустріти на каштанах, кленах, дубах та чорному де..

Водорості Чука: користь, склад та використання

Водорості Чука: користь, склад та використання

06.11.2017

У традиційній японській кухні морські водорості чука є доволі популярними. Вони входять до складу усіх страв, які займають найважливіше місце у раціоні харчування мешканців Японії. Одною з найцінніших та знаменитих японських страв, приготованих з використанням морських водоростей чука, є однойменний салат, багатий вітамінами та мінералами. На думк..

Роли та суші. Чи є різниця?

Роли та суші. Чи є різниця?

26.09.2017

Ми доcі вважаємо, щo cуші і poли - цe oдне і теж саме, але на справді це дaлeкo нe тaк, і між ними є велика різниця. Сьогодні існує дуже багато видів як суші, так і ролів і кожен з них має свою назву. Суші - це невеликий зліпок, який формується руками зі спеціально приготованого рису, і зверху на ньому розміщений шматок риби. Роли ж навпаки, заго..

Що таке суші?

Що таке суші?

26.09.2017

Суші - традиційна страва японської кухні, в якості основи в якому виступає рис, доповнений морепродуктами, овочами, червоним м'ясом або яйцями. Сама назва «суші», настільки популярне в нашій країні, викликає у японців почуття різкого відторгнення, тому що відповідно до їх фонології правильно буде вимовляти «сусі». Факт поширення «неправильного» наз..

Соєвий соус

Соєвий соус

26.09.2017

Соєвий соус - темно-коричнева рідина з характерним різким запахом, що отримується шляхом ферментації соєвих бобів за участю грибків аспергилл. Технологія приготування продукту зводиться до відварювання або розм'якшення на пару соєвих бобів, їх змішування з пшеничного або ячмінної борошном і зброджування протягом декількох місяців (років) специфічни..

Користь васабі

Користь васабі

26.09.2017

Васабі - приправа, отримана шляхом сушки та подрібнення соковитого кореня однойменного багаторічної рослини з повзучим піднесеним стеблом і великими серцеподібними листям з сімейства капустяних. Вперше цю Кореневищні траву почали культивувати в Х столітті в Японії, де її і сьогодні масово вирощують на городах і в холодній воді на берегах гірських р..